KOLAY KULLANIM

Kullanımı ve kurulumu kolay olan dünya standartlarındaki Optiflex 3 cihazı

ETKİLİ

Daha kısa rehabilitasyon süresi. Düzenli kullanımda iyileşme sürecini hızlandırır.​

KONFORLU

Daha kısa rehabilitasyon süresi. Düzenli kullanımda iyileşme sürecini hızlandırır.​

Kimler CPM cihazı kiralamalı

CPM cihazı genelde diz veya kalça ameliyatı geçirmiş olan hastalarda ilgili hekimin isteği doğrultusunda kullanılır. Her iki ameliyat sonrasında oluşabilecek ağrı, ödem, derin ven trombozu ve kalça dislokasyonu gibi komplikasyonların oluşmasında önleyicidir. CPM kullanımının en büyük faydalarından biri de her iki ameliyat sonrası oluşabilecek hareket kısıtlılıklarını gidermede büyük faydalar sağlamasıdır.

Tüm kalça ve diz ameliyatları sonrası fizik tedavi ve rehabilitasyonda CPM cihazı kullanımı ile hızlı ilerleme kaydedilebilir ve kullanımı kolay olduğundan fizyoterapiste ihtiyaç duymadan sürekli rahat fizik tedavi imkanı sağlar. Hastanede rehabilitasyon amaçlı kalış süresini kısaltır.

Konforlu ve kolay kullanılabilir CPM cihazı​

KONAKMED olarak hastalarımızın sunduğumuz OptiFlex®3 düzenli kullanıldığında oldukça etkin ve fonksiyonel bir cihazdır. Özel tasarımı sayesinde diz eklemindeki bütün açısal dereceler için uygun bir çalışma şekli sağlamaktadır. Benzersiz Programlama özellikleri ile birçok kolaylığı ve konforu hastamızın hizmetine sunmaktadır.

CPM cihazını evinize veya bulunduğunuz hastaneye kadar getirip hastanıza bağlayıp, gerekli kullanıcı eğitimini biz veriyoruz. Cihaz ile işiniz bittikten sonra da biz gelip cihazı sizden teslim alıyoruz.

Günlük-Haftalık-Aylık olarak günlük bedel üzerinden kiralanabilmektedir. Lütfen daha detaylı bilgi ve cihaz kiralama için operatörlerimizle iletişime geçiniz.

CPM Cihazı kullanımı - CPM Cihazı Kiralama

CPM Cihazları hakkında sık sorulan sorular

Diz ve bacak CPM cihazı kiralama ile ilgili merak edilenler ve kiralık CPM cihazları hakkında sık sorulan sorular.

CPM cihazı talep edildikten sonra uzman ekiplerimizce evinize getirip kurulumunu yapıyoruz.

Diz ve bacak CPM cihazlarının kullanım süreleri doktorunuzun öneri ve tavsiyesiyle belirlenmelidir.

Cihaz kullanım süresi dolmadan bir gün önce bizi arayarak haber verdiğinizde, ekibimiz size zahmet vermeden evinize gelip cihazı teslim alacaktır.

Cihazlarımız Amerikan Chattanooga markası Optiflex 3 modelidir. -10 derece geri bükülme (extansion) ve +120 derece yukarı bükülme (flexion) yapmaktadır.

Uzman ekibimiz evinize ulaştığında kullanımı basit olan Optiflex 3 Cpm cihazı nasıl kullanıldığına dair eğitim verecektir.

CPM cihazını kiraladığınız süre boyunca cihazla ilgili aklınıza takılan her türlü soru için 7 gün 24 saat telefon ile destek veriyoruz.