ZAHMETSİZ

Evden çıkması zor hastalarımız için güvenli ve konforlu

HIZLI

Sonuçları 1 saat içerisinde görebilirsiniz

EKONOMİK

Ambulans ile kıyaslandığında, hem zamandan hem paradan tasarruf

Evde ultrason ve renkli doppler çekimi

Evden çıkması zor, riskli olan hastalarınızı; en yakın hastaneye yada görüntüleme merkezine Ultrason veya Renkli Doppler çekimi için götürmektense neden bu hizmeti evinizde, hastanıza hiç zahmet vermeden biz size sunmayalım.

Uzman Radyoloğumuz ile evinize kadar gelerek ultrason çekiminiz gerçekleştiriyoruz. Ultrason veya renkli doppler raporunu 1 saat içinde size ulaştırıyoruz. Böylece hem hastanızı yormuyorsunuz hemde zamandan kazanmış oluyorsunuz. Üstelik ambulansa ödeyeceğiniz ücret de size kalıyor.

Lütfen daha detaylı bilgi ve randevu için operatörlerimiz ile iletişime geçiniz.

mobil ultrason çekimi

Evde ultrason çekimi hakkında sık sorulan sorular

Evde renkli doppler, renkli ultrason çekimi hakkında merak edilenler

Ultrason çekimine tek yetkili olan Uzman Radyolog Doktorlar tarafından evinizde ziyaret edilerek ultrason çekimi yapılıyor.

Uzman radyolog doktorumuz çekimi gerçekleştirdikten sonra, hem size hemde istek yapan doktorunuza anında bilgi verecektir. Ayrıca aynı gün raporunuz hazırlanıp sizinle paylaşılır.

Ultrason cihazları insan kulağının duyamayacağı yüksek frekanslarda ses dalgaları yönlendirerek  bu dalgaların yansımalarından sonuç elde ettiği için radyasyon söz konusu değildir. Çocuklarda ve yaşlılarda güvenle tercih edilen görüntüleme yöntemlerinden birisidir.

Çekimi gerçekleştirecek kişi radyolog doktor olduğu için aynı gün veya bir gün önceden randevu almanızı tavsiye ediyoruz.