Konakmed tıbbi görüntüleme ve sağlık hizmetleri

Konakmed; 2008 yılı Ocak ayında ilk olarak İstanbul’daki yatalak ve evden çıkması güç olan hastalarımızın evlerinde röntgen grafilerinin çekimini sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Daha sonra gelen talepler doğrultusunda hizmet portföyümüzde yeni ürünler eklemek mecburiyetini hissettik. Bu sebeple ilerleyen zamanlarda Evde EKG çekimi için gerekli cihaz, eğitim ve personel altyapımızı oluşturduk.

Görülen boşluk ve artan talep üzerine önce ultrason ve ardından renkli doppler çekimi için gerekli ARGE ve planlamanın ardından radyoloğumuz ile birlikte hastalarımızın evlerinde ultrason ve renkli doppler çekimi hizmetimizi sunmaya başladık.

2012 yılı ortasında evde bakım hizmetlerinin gelişmesiyle yine görülen boşluk üzerine evde EEG çekimi hizmetini hem yetişkin hem de çocuk hastalarıımızın hizmetine sunduk. Aynı dönemde evde uyku testi hizmetimizi de test aşamasından sonra hizmet portföyümüze kattık.

2012 yılı Temmuz ayı ile birlikte şu anda referanslar bölümümüzde adı geçen tüm kuruluşlar bizden hizmet satın almakta; aynı zamanda kendi hasta grubumuz ve bizi yıllardır tanıyan bilen ve hizmetimizden memnun olan değerli hocalarımızın hastalarına hizmet vermenin gururu içerisindeyiz.